Genel Müdür’ün Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

Aydın Örme olarak, kurulduğumuz günden beri, müşteri memnuniyetini, güvenilirliği ve kaliteyi ön planda tutarak, yenilikçi iş yapış anlayışını kendimize ilke edindik. Hizmet verdiğimiz tekstil sektöründe, pazar ihtiyacına yönelik en kaliteli ve en yenilikçi çözümleri sunmaktayız. Sektörü ve ülkesi için değer yaratma ve başarısını sürdürülebilir kılma vizyonuyla hareket eden şirketimizin tüm iş süreçleri ve mevcut stratejisi, edindiği misyonuyla paralel olarak şekillenmektedir. Mükemmellikten ve güvenilirlikten ödün vermeden, yüksek kalite ve etik standartlarda hizmet vermek, dünya trendlerini yakından takip ederek, iç ve dış pazarda sahip olduğumuz ekonomik payı artırmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Geleceğin teknolojilerini, günümüzle buluşturan Aydın Örme; Marie Claire, Pierre Cardin, Lila, Lila Lace&Fabric ve Perfiore markalarıyla, tüm ürünlerinde ve hizmetlerinde mükemmelliği esas alarak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de müşterileri, iş ortakları, global dünyada rekabet ettiği firmalar ve tüm paydaşları nezdinde, her şartta “kalite” olgusuyla ön plana çıkmaktadır. Öte yandan, mevcut kurumsal yapısıyla da sektöre yön veren firmalardan biri olan Aydın Örme, benimsediği dürüstlük, iş birliği, hizmette mükemmellik, çevreye ve insana saygı gibi değerleriyle de çalışma prensiplerini korumuş bir marka konumundadır.

Rekabetçi piyasa koşullarının hâkim olduğu dünya pazarlarında, firmaların hem bulunduğu bölgeye hem de sektöre değer katabilmesi; kalite standartlarını her zaman en üst düzeyde tutmak, insan odaklı olmak, yenilikçiliği, mükemmeli ve müşteri memnuniyetini öncelikli hale getirmek ile mümkündür. Bu anlayış ile hareket eden kurumsal firmalar, hizmet verdiği sektörde her zaman diğerlerinden bir adım öne çıkmayı başarabilmektedir.

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle birlikte, güvenilirlik ölçeğinde de ürün ve hizmet kalitesini, müşterilerine en iyi şekilde sunmaya gayret gösteren firmalar, kalite standartlarıyla tüm paydaşlarının gözünde bir algı oluşturmaktadır. Aydın Örme, bu algıyı en üst düzeyde memnuniyetle sağladığı gibi, bunu korumak için de tüm çalışmalarına, önümüzdeki dönemlerde de aynı kararlılıkla devam edecektir.

Mustafa Remzi Yılmaz
Genel Müdür

Aydın Örme San. ve Tic. A.Ş.

Aydın Örme San. ve Tic. A.Ş.

Saray Mahallesi Naya Sokak No:2 Kat 1
Ümraniye / İstanbul - Türkiye

TEL: +90 216 633 24 24

FAX: +90 216 633 24 34

info@aydinorme.com.tr

Aydın Örme San. ve Tic. A.Ş.
Akyazı Fabrika

Küçücek İstiklal Mah. Fabrikalar Cad. No:25/A
Akyazı 54400 Sakarya, TURKEY

TEL: +90 264 415 15 15

TEL: +90 264 462 47 90

TOP